У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю.

Для забезпечення проведення якісної цьогорічної вступної кампанії викладачі  педагогічного факультету спеціальність «Початкова освіта» 3 квітня 2019 року,  а саме: кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Василівна Красюк та старший викладач Володимир Вікторович Пуглій провели профорієнтаційну роботу в Ржищівському гуманітарному коледжі та Ржищівській ЗОШ І-ІІІ ст.  імені Олега Кошового.

Викладачі розповіли про навчальний заклад, ознайомили зі спеціальностями та спеціалізаціями, які можна здобути в нашому закладі вищої освіти, а також роздали інформаційні буклети. Сьогодні ми робимо початок, а вдалий вибір залежить від кожного випускника. Бажаємо усім випускникам зробити його правильним.

Прес-служба кафедри педагогіки, теорії і методики початкової освіти