Формування національної самосвідомості молоді неможливе без вивчення культурно-мистецької спадщини рідного краю та знайомства із його талантами.

22 жовтня 2018 року на педагогічному факультеті відбулася літературна зустріч студентів 4-го курсу спеціальності «Початкова освіта» із поетом, кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри української лінгвістики та методики навчання Потапенком О. І.

Олександр Іванович – талановитий майстер слова, автор численної кількості поетичних творів, у яких уміло поєднано оригінальність, естетичну цінність і світоглядну позицію митця.

 Озвучені вірші та діалог із поетом створили атмосферу творчості, спонукали до філософських роздумів. Викликала захоплення в аудиторії поезія «Материнська любов – найсвятіша», розчулила до сліз пісня «Дві матері».

Проведений захід сповнив його учасників позитивними емоціями та незабутніми враженнями, дав можливість осягнути красу сучасної літератури Київщини й пізнати світ через мистецтво, що важливо у підготовці майбутніх учителів.

Прес-служба педагогічного факультету