^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Новини

Вівторок, 15 травня 2018 15:45

ТУТ ЖИВЕ ЛЮБОВ

Автор

Сьогодні, як ніколи, дорослим потрібно пригадати, що є найціннішим у нашомужитті? Звичайно, це мирне небо над головою, але не менш важливим є бачити щасливі очі дітей, чути їхній радісний сміх! 

Саме тому викладачі кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» провели акцію «Прикрасимо своє місто», до якої долучили студентів третього курсу спеціальності Початкова освіта та учнів початкових класів ЗОШ І ст. №6.

Метою проведення акції є сприяння формуванню патріотичного ставлення дітей до своєї Батьківщини, поваги до традицій українського народу; пропаганда історико-культурної спадщини; утвердження духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей; надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності; об’єднання спільною діяльністю дітей та дорослих

Організатора акції викладача кафедри Вікторію Молчанову та її доньку Єлизавету, як ідейного натхненника, захопила ідея не тільки намалювати щось пам’ятне та життєстверджуюче, але й прикрасити настінним живописом одну із кам’яних плит паркану, що знаходиться навпроти школи. З творчим ентузіазмом діти та студенти зобразили художню картину «Тут живе любов», презентація якої відбудеться під час святкування останнього дзвоника у школах міста. 

Акція "Прикрасимо своє місто!" не тільки привертає увагу мешканців, але й об’єднує  серця дорослих та дітей,  спрямовуючи  їхні зусилля на спільну справу – зробити рідне місто кращим та більш мальовничим.

 

 

 

alt : Заявка

П'ятниця, 30 березня 2018 11:59

Навчання має зацікавлювати

Автор

Сьогоднішнє заняття з дисципліни «Дитяча література» для студентів І курсу спеціальності «Початкова освіта» проходило в музеях нашого славного міста. Студенти зі своїм викладачем Молчановою Вікторією Василівною відвідали музей «Заповіту», де познайомилися із творчістю Кобзаря, зокрема, під час його перебування на Переяславщині. Відкрили для себе не тільки Шевченка-поета, а й Шевченка-правдошукача, Шевченка-художника. Студенти із захопленням слухали історії про життя Тараса Григоровича, згадували рядки улюблених поезій.

Далі помандрували вулицями древнього міста до колегіуму, де зараз розташований музей Григорія Сковороди. Там мали змогу розглянути старовинні книги,  уявити себе студентами Переяславського колегіуму, дізнатися більше про Григорія Савича. Непересічна особистість видатного філософа, педагога, поета та просвітителя вразила майбутніх учителів своїми гуманістичними ідеями щодо навчання та виховання. Багатогранний талант митця нікого не залишив байдужим.

Хочеться сподіватися, що це заняття залишить спомин у студентських серцях і пам’яті,  адже молодь має пам’ятати  історію України та її славних діячів, пишатися постатями, які  з гордістю можна зарахувати до когорти Великих Українців. Хотілося б, щоб заняття викликало інтерес до української літератури, «прищепило» ще один паросток любові до Батьківщини, до дітей та до обраної майбутньої професії.

Субота, 24 березня 2018 10:04

Освітянська виставка у Києві

Автор

З 15 по 17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила головна подія освітньої галузі – IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та VII Міжнародна виставка освіти за кордоном «Word Edu». У рамках виставки проходив конкурс тематичних номінацій, у якому взяли участь викладачі педагогічного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. В основі підготовленої номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» покладено ідею – упровадження у педагогічний процес дисципліни «Етнодизайн», як основи знань національної культури, формування та закріплення теоретичних знань і практичних навичок з футуродизайну при виконанні студентами навчальних завдань. 

Викладачі кафедри мистецьких дисциплін представляли виставки творчих робіт та майстер-класи з різних художніх технік: «Українське ручнее ткацтво. Міні-гобелен» (керівники: Ігнатенко Наталія Вікторівна – кандидат педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету та Стрілець Ольга Володимирівна – член спілки дизайнерів України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди ;

 

Субота, 24 березня 2018 09:55

Весняні наспіви-2018

Автор

Пісня завжди буде поміж нас

22 березня в актовій залі педуніверситету відбувся ІХ Всеукраїнський конкурс вокальної творчості «Весняні наспіви-2018». Організатор заходу – кафедра мистецьких дисциплін та методик навчання педагогічного факультету Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди

На мистецьке змагання у вокальній майстерності з’їхалось багато творчої молоді з різних куточків України. У конкурсних номінаціях було представлено вокальні твори класичного спрямування, пісні сучасних композиторів, народну пісенну спадщину нашої Батьківщини.

З вітальним словом до гостей та учасників конкурсу звернулася завідувач кафедри мистецьких дисциплін та методик навчання, доктор мистецтвознавства, професор Тетяна Мартинюк, яка побажала конкурсантам успіху, вдалого виступу, перемоги та стати потенційними абітурієнтами університету.

Конкурсанти змагалися в трьох номінаціях: «народна пісня», «естрадна пісня» та «класичний романс». Цьогоріч,  номінація «класичний романс» була включена вперше до конкурсу.

Виступи юних талантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли Заслужені працівники культури України, мистецтвознавці, провідні фахівці вокального мистецтва кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання вишу.  Оцінюючи виступи конкурсантів, вони враховували сценічну культуру виконання, відповідність виконання стилю і жанру твору, технічну досконалість, самобутність індивідуального трактування твору, досконалість техніки співу з мікрофоном.

За підсумками конкурсу перемогу в номінації «естрадна пісня» здобула  Дар’я Семичастна (Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.О. Підпалого).

2 місце між собою розділили Сніжана Маринчук (Дівичківське навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ступенів») та Анна Соловей (Переяслав-Хмельницька ЗОШ №7).

3 місце вибороли Євген Карабанов (ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький професійно-технічний центр професійної освіти») та Діана Дяченко (Школа різножанрового вокалу «Improviation», м. Переяслав-Хмельницький) .

У номінації «народна пісня» 3 місце виборола Юлія Полосенко (Петрівська дитяча школа мистецтв). 

У номінації «класичний романс» 2 місце здобула Ірада Алієва (Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя Левицького). 

Актова зала педуніверситету була заповнена доброзичливими глядачами, які активно реагували на виступи конкурсантів  бурхливими оплесками.

Після конкурсної програми учасники поділилися своїми враженнями: 

Дар’я Семичастна –  учениця Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.О. Підпалого:

-Цей конкурс дав мені можливість побачити інших учасників, познайомитись з новими людьми, а також  подарував багато хороших емоцій, зарядив весняним позитивом та приніс приємні результати роботи. Для мене це був великий шанс показати себе, адже в майбутньому планую вступати до Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди на спеціальність «Музичне мистецтво». 

Євгеній Карабанов – учень ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький професійно-технічний центр професійної освіти»:

- Вокальний конкурс «Весняні наспіви» дає можливість повірити в себе,  свої  сили, своєму потенціалу та ідеї для самовдосконалення.

Анна Соловей – учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ  №7:

-Про конкурс  дізналася від своєї вчительки по вокалу Лариси Дорошенко, яка мене і готувала до конкурсу. Надзвичайно вразила гостинність організаторів заходу. Все показували, допомагали, підтримували. Журі кваліфіковане, оцінювало справедливо і навіть вболівало за кожного учасника. Всі учасники співпереживають один за одного. І що найголовніше зрозуміла –  не потрібно хвилюватися, тоді все буде добре. 

 

 

-За роки існування конкурсу, деякі вже колишні учасники є студентами нашого університету, де вони удосконалюють свою майстерність та завойовують призові місця в різних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.      Зокрема, це Анна Ляч, Ірина Студенчук, Юлія Нестеренко, Лідія Федіна, Надія Шеляг, Людмила Стрілець, Ірина Савчук та інші. Надзвичайно приємно відмітити, що на ІХ Всеукраїнський конкурс «Весняні наспіви»  привели своїх вихованців  наші випускники, а нині шановні вчителі шкіл, викладачі коледжів: Лариса Василівна Дорошенко – вчитель музичного мистецтва ЗОШ №7 нашого міста та Світлана Віталіївна Швидка – викладач вокалу в музичній школі м. Гребінки. 

        Запрошуємо учасників на ювілейний Х Всеукраїнський конкурс «Весняні наспіви», який обов’язково відбудеться в наступному році – зазначила одразу після закінчення конкурсу Антоніна Карпенко, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання. 

 На згадку про вокальний конкурс всі учасники отримали диплом та сувенір – керамічний дзвіночок – символ «Весняних наспівів» з побажанням миру та злагоди. Керівників, які готували учасників до конкурсу, відзначили  подяками.

Чекаємо учасників на Х ювілейний Всеукраїнський вокальний конкурс «Весняні наспіви» у наступному 2019 році! 

Ольга Науменко,

фахівець соціально-гуманітарного відділу вишу

Фото – Віталія Крикуна

Вівторок, 27 лютого 2018 19:25

Підсумки фінального етапу

Автор
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 12