^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Купить авторегистраторы и видеорегистраторы можно на nachodki.ru
Wednesday, 16 March 2016 15:08

Праці

Written by 

Психологія особистості у політичній сфері

У посібнику презентовано навчальний виклад основних складових нової науки – політичної психології. Від її предмету і задач через політичну свідомість особистості, особливості її політичної соціалізації та поведінки, психологію політичної влади до технологій політичного маніпулювання та засобів захисту від них перед читачем постає широка панорама ролі та потенціалу «людського фактора» у політиці.

Книга призначена студентам, аспірантам, науковим працівникам, викладачам вищих навчальних закладів, спеціалістам-практикам у сфері політики,   PRта проведення виборчих компаній і всім тим, хто бажає здобути та поглибити знання у сфері політичної психології та політики взагалі.

 

Копінг-поведінка. Тренінговий комплекс розвитку стратегій протидії стресу

В книзі описуються прості і доступні захисти від стресу на біоенергетичному, психофізіологічному, когнітивному та особистісному рівнях адаптивної його саморегуляції. Розглянуті практичні вправи, що являють собою методики аутогенного тренування, м’язової релаксації, техніки дихання, метод систематичної десенсибілізації, тілесно-орієнтовані практики, когнітивні й раціонально-емотивні техніки А.Бека та ЙЦ.Еліса, психотехнологіїсаногенного та позитивного мислення, раціональної психотерапії призначенні для нейтралізації негативних емоцій та соматизованого негативного досвіду.

Книга призначена як для спеціалістів у галузі психології та психотерапії, так і для всіх зацікавлених у самостійному вивченні методів протидії стресу та особистісного зростання.

Методичні рекомендації та вимоги до написання і захисту кваліфікаційних робіт із психології

Пропоновані методичні рекомендації мають на меті вдосконалення процесу підготовки студентами курсових робіт з психології, чіткого розуміння ними вимог до теоретичного рівня, змісту, структури, обсягу, форми подання матеріалу, оформлення робіт, що сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців в галузі практичної  психології.

Методичні рекомендації та вимоги до написання курсових робіт із психології розраховані на студентів спеціальностей «психологія», «практична психологія», «початкова освіта», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво» та «біологія» денної та заочної форм навчання вищих педагогічних навчальних закладів.

Методичні рекомендації та вимоги до написання і захисту курсових робіт із психології

Пропоновані методичні рекомендації мають на меті вдосконалення процесу підготовки студентами кваліфікаційних робіт з психології, чіткого розуміння ними вимог до теоретичного рівня, змісту, структури, обсягу, форми подання матеріалу, оформлення робіт, що сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців в галузі практичної психології.

Методичні рекомендації та вимоги до написання кваліфікаційних робіт із психології розраховані на студентів спеціальностей «психологія» та «практична психологія» денної та заочної форм навчання вищих педагогічних навчальних закладів.

 

Read 731 times