^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Купить авторегистраторы и видеорегистраторы можно на nachodki.ru
Friday, 23 October 2015 13:07

Опанасенко Наталія Іванівна

Written by 

Опанасенко Наталія Іванівна

кандидат педагогічних наук, доцент 

 

     За базовою освітою вчитель української мови і літератури та вчитель початкових класів. 2002 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова Опанасенко Н.І. захистила кандидатську дисертацію на тему “Виховний ідеал у творчій спадщині українських діячів “Просвіти” кінця ХIХ – початку ХХ ст.” зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. У 2005 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки і методики початкового навчання.

У своїй педагогічній діяльності Опанасенко Н.І. вміло застосовує матеріал власних наукових досліджень та забезпечує навчальний процес навчально-методичними посібниками. Вона викладає такі дисципліни: “Загальні основи педагогіки”, “Історія педагогіки”, “Дидактика”, “Теорія та методика виховання”.

Опанасенко Н.І. бере активну участь у науково-організаційній роботі кафедри, вузу. Вона є активним учасником науково-практичних конференцій. Опанасенко Н.І. має більше 50 публікацій. З них – 1 монографія, розділ у колективній монографії, 1 навчальний посібник у співавторстві. 

 

Read 1050 times