^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Авто и видеорегистраторы продаются здесь
Понеділок, 14 березня 2016 17:58

Зворотний декупаж

Автор 

Зовсім недавно студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» педагогічного факультету на заняттях доцента, кандидата педагогічних наук Носаченко Тетяни Борисівни освоїли нову техніку – зворотній декупаж на склі, який виконується на зворотній стороні прозорої тарілки. Цікавим в роботі є поетапне створення фону для вибраного мотиву, який робить виріб цікавим, вишуканим та неповторним.

 

 

Виставка робіт, виконаних у новій техніці, привернула увагу представників координаційного комітету проекту програми TEMPUS EcoBRU за участі членів Консорціуму з країн Європейського Союзу — університетів м. Бремена і Падерборна (Федеративна Республіка Німеччина), м. Жиліни (Словацька Республіка), Латвійського університету (м. Рига, Латвійська Республіка), Транспортного науково-дослідного центру ОФІ (м. Брно, Чеська Республіка) та України — Національного транспортного університету України, Національної академії педагогічних наук України (м. Київ), Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ) та захопила учасників VII Міжнародної виставки-форуму «Інноватика в сучасній освіті — 2015» та II Міжнародної виставки «WorldEdu — 2015» (жовтень 2015 р.).

 

 

Зворотній декупаж, з подальшим розписом контурами можна використати й для створення веселих декоративних картинок. Так виникла серія робіт «Замріяні коти» (автор Носаченко Т.Б.).

 

Виставка робіт та майстер-клас було представлено в «Українському домі» (м. Київ) на виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2015» та «Освіта за кордоном», яка проходила 12-14 листопада в Українському домі міста Києва, на якій наш університет отримав Диплом Гран-Прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді».

 

Гості виставки з великою зацікавленістю та захопленням розглядали роботи, знайомилися з технологією їх створення.

 

Читати 804 разів