^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Авто и видеорегистраторы продаются здесь
Friday, 29 May 2015 12:39

Паламарчук Валентин Миколайович

Written by 

             Паламарчук Валентин Миколайович

 

      Викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди » фахівець з народних інструментів.

1995-1999 навчався в Канівському училищі культури за спеціальністю народна художня творчість і отримав кваліфікацію “Керівник оркестру (ансамблю) народних інструментів, організатор культурно-дозвілевої діяльності, викладач народних інструментів”.

1999-2003 навчався в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті  імені Г.С Сковороди де отримав повну вищу освіту за спеціальністю “ Педагогіка і методика середньої освіти. Музика’’ та здобув кваліфікацію викладач музики та методики музичного виховання.

  Педагогічна діяльність

2002 -2006 прийнятий на посаду концертмейстера кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання і по сумісництву адміністратор студентського бюро.

2006 року  і по даний час працює на посаді викладача  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання. Приймає активну участь у підтримці творчої молоді вузу,  в науковій роботі видає статті у фахових і зарубіжних виданнях.

Фахові дисципліни

1 Основний музичний інструмент ( баян, акордеон, фортепіано)

2 Додатковий музичний інструмент 

3 Інноваційні технології у ВНЗ

 

Read 1378 times