^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Авто и видеорегистраторы продаются здесь
Friday, 29 May 2015 12:37

Малашевська Ірина Анатоліївна

Written by 

Ірина Анатоліївна Малашевська

канд. пед. наук, доцент, докторант Інституту мистецтв НПУ ім. М.П.Драгоманова, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», фахівець музикотерапевтичної діяльності з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.   

У 1991 році закінчила з відзнакою Черкаське музичне училище імені С.С.Гулака-Артемовського. Отримала спеціальність викладач гри на фортепіано, концертмейстер.

У 1997 році закінчила Донецьку консерваторію імені С.С.Прокоф’єва, отримавши повну вищу освіту по спеціальності фортепіано та кваліфікацію артист камерного ансамблю, концертмейстер, викладач. 

У 2000 році розпочала викладацьку діяльність у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди.  

У 2006 році по закінченню навчання в аспірантурі при НПУ ім. М.П.Драгоманова захистила кандидатську дисертацію і отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Звання доцента було присуджено у 2011 році.

У 2007 році закінчила курси «Музикотерапія» за авторською програмою доктора мистецтвознавства, професора Побережної Галини Іонівни.

З 2009 року успішно проводить музикотерапевтичні групові заняття з дітьми дошкільного віку (ДНЗ №9 «Сонечко», м. Переяслав-Хмельницький) молодшого шкільного віку (Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 та початкова школа №6). 

З 2011 року  здійснює підготовку фахівців музикотерапевтичної діяльності з дітьми дошкільного віку на навчальних курсах і курсах підвищення кваліфікації. На сьогодні успішно закінчили дані курси майбутні фахівці музикотерапевтичної діяльності з різних куточків України: Бердичева, Борисполя, Броварів, Сміли, Києва, Луганська, Бердянська, Білої Церкви, Харкова, Хмельницького, Одеси, Боярки тощо.

У 2012 та 2014 рр. приймала участь у роботі науково-методичного семінару в Чехії на тему: «Музикотерапія як музична дорога до світу дитини: терапевтичний аспект роботи з музикою у дітей від народження до 15 років», опанувавши основи Чеської моделі підтримуюче-розвиваючої музичної терапії.

У травні 2012 року приймала участь у сесії Міжнародної соціально-психологічної школи (смт. Чорноморське), де закінчила курс спеціалізованої тренінгової програми «Здоров’язберігаючі психологічні технології у системі освіти». 

У вересні 2012 року авторська методика «Музикотерапія з дітьми дошкільного віку» Малашевської І.А. отримала перемогу на ІV Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій у м. Черкаси.

З участю автора даної методики у 2013 році вийшло 2 передачі на телеканалі «Тоніс» в рубриці «Щоденник для батьків» («Музика. Частина 2» 01.06.2013 та «Звуко- та зоотерапія» 27.08.2013 р.). Також 12 жовтня 2013 р. виступала на Національному радіо у прямому ефірі з тематики «Музикотерапія у роботі з дітьми дошкільного та шкільного віку».

Неодноразово приймала участь у Міжнародних та всеукраїнських конференціях, Має 27 публікацій, з них 22 наукових та 5 навчально-методичного характеру, у тому числі 22 наукових публікацій у фахових виданнях, автор навчального посібника з грифом МОН (лист №1/11-9037 від 29.09.2010р.).

На даний час навчається в докторантурі Інституту мистецтв НПУ імені М.П.Драгоманова та здійснює наукове дослідження на тему: «Теорія і практика навчання музики дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з використанням музикотерапії» (докторська дисертація). 

 

Read 1296 times