^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Купить авторегистраторы и видеорегистраторы можно на nachodki.ru
Friday, 29 May 2015 12:33

Кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання

Written by 

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Педагогічний факультет

 

КАФЕДРА МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН І МЕТОДИК НАВЧАННЯ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «Образотворче мистецтво»

Ректор університету

член-кореспондент АПН України, 

доктор історичних наук, професор, 

Заслужений працівник освіти України

 

КОЦУР ВІКТОР ПЕТРОВИЧ

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

Декан педагогічного факультету

кандидат педагогічних наук, професор

ІГНАТЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Завідувач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання мистецтвознавець, професор 

МАРТИНЮК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

Факультет та кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання, спеціальність «образотворче мистецтво» за

освітньо-кваліфікаційними рівнями:

«бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Терміни навчання для студентів денної форми на базі загальноосвітньої школи для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» — 5 (6) років, «спеціаліст» ― 5 років, «бакалавр» — 4 роки. Для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» термін навчання для студентів денної форми, що мають базову освіту з відповідної спеціальності, скорочується до двох років.

Навчальний процес на факультеті забезпечують 18 кафедр, до складу яких входить 80% викладачів із науковими ступенями та вченими званнями, а також члени Національної спілки художників України, члени спілки дизайнерів України. У розпорядженні студентів факультету є десять навчально-методичних кабінетів, комп’ютерні класи, лабораторія педагогічних технологій, лабораторія образотворчого мистецтва і дизайну, лабораторія декоративно-прикладного мистецтва,  художня школа-лабораторія. До їхніх послуг ― відділ комп’ютерних та інформаційних технологій, Інтернет-кафе, бібліотека з достатньою навчально-науковою та методичною літературою, великим переліком періодичних видань, обладнана сучасною комп’ютерною технікою, що забезпечує доступ до електронних каталогів. Підготовка спеціалістів здійснюється на високому теоретичному та методичному рівні з використанням інноваційних технологій навчання. Запроваджено кредитно-модульну систему навчання. Розробляється науково-методичне забезпечення для впровадження дистанційної форми навчання. Впроваджено модульне середовище, що сприяє організації й моніторингу самостійної роботи студентів

Випускники факультету продовжують навчання в аспірантурі при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Студенти проживають в обладнаних гуртожитках готельного типу, що перебувають під позавідомчою охороною. Для них створено необхідну інфраструктуру. До їхніх послуг дискоклуб «Атлантика».

Студенти педагогічного факультету є учасниками студентських програм міжнародного культурного обміну, освітніх програм за кордоном, проходять практику і одержують другу вищу освіту в Європі. Так упроваджуються програми: Au Pair, Work and Travel, Internship. Дистанційно навчаючись у Варшавській фінансовій академії за спеціальностями «Журналістика та суспільна комунікація», «Фінанси та облік», «Міжнародні відносини» студенти паралельно одержують диплом європейського зразка. The Swiss Business School (SBS) for Hotel and Tourism Management Education in Greece дає можливість студентам отримати Swiss Diploma of SBS College.

Використовуючи ISIC (міжнародний студентський квиток) студенти урізноманітнюють свій відпочинок, мають велику кількість пільг та знижок.

Студенти спеціальності «образотворче мистецтво» щорічно приймають участь у Всеукраїнських олімпіадах з живопису та рисунку, проводять майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, займаються науково-дослідною роботою.

 Педагогічний факультет університету, який засновано в регіоні, багатому на загальнокультурні та етнопедагогічні традиції, історичні пам’ятки культури, впроваджує та пропагує національну культуру українського народу. 

 

Вартість навчання у 2014 році (грн.)

 

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

 

Денна контрактна                 7 500

 

Заочна контрактна                 4 900

 

ЗАПРОШУЄМО ВСТУПАТИ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

«Образотворче мистецтво»

 

Наша адреса: 08401

м. Переяслав-Хмельницький,

вул. Сухомлинського, 30,

тел. (04567) 5-36-90 – деканат

тел. (04567) 5-66-96 – приймальна комісія

 

Read 2295 times