^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

На сайте nachodki.ru можно купить фонари
Понеділок, 25 квітня 2016 15:27

Зробимо Україну чистою разом

Автор 

Студенти вишу долучилися до акції «Зробимо Україну чистою разом»

23 квітня по всій території України відбулася наймасштабніша щорічна Всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!», організатором якої виступила громадська організація «Let`s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let`s Do it! World» за підтримки ряду громадських організацій. 

Метою заходу є формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. 

До акції із задоволенням долучилися студенти усіх факультетів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Учасники толоки працювали плідно та згуртовано. Всі так захопились приведенням території в порядок, що й не помітили, як швидко впорались з даним завданням. За декілька годин було прибрано територію довкола університету та Стогніївського шляху.  

Варто зазначити, що подібні заходи, окрім прибирання, мають значний виховний характер, адже молодь вчиться не лише любити власний край, рідне місто, а й не забруднювати його. Лише той, хто хоча б раз власноруч прибирав своє місто, більше ніколи не буде смітити.

 

Ольга Науменко

фахівець редакційно-видавничого відділу університету

 

Читати 326 разів