^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

На сайте nachodki.ru можно купить фонари
Середа, 30 березня 2016 12:03

Пісенний конкурс"Веснянінаспіви - 2016"

Автор 

В університеті відбувся грандіозний пісенний конкурс 

«Весняні наспіви – 2016»

А пісня – це душа. 

З усіх потреб потреба…

Іван Драч

25 березня в актовій залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди вже традиційно відбувся VII Всеукраїнський вокальний конкурс «Весняні наспіви – 2016». Організатором конкурсу виступили деканат педагогічного факультету на чолі з професором Наталією Ігнатенко та кафедра мистецьких дисциплін. 

Метою конкурсу «Весняні наспіви» є активізація та подальший розвиток вокального мистецтва серед учнівської молоді; виявлення та підтримка молодих талантів, залучення учнівської молоді до світових художніх цінностей; збагачення репертуару виконавців високохудожніми національними зразками; виховання високо-естетичної культури, а також відбір талановитої молоді до вступу у наш вищий навчальний заклад. 

З вітальним словом до гостей та учасників конкурсу звернулася доктор мистецтвознавства, професор Тетяна Мартинюк. Вона побажала всім учасникам конкурсу успіхів, творчого натхнення та перемоги. 

Проведення конкурсу проходило по двох номінаціях: народна та естрадна пісня. За умовами конкурсу кожен з учасників у номінації «народна пісня» мав змогу продемонструвати свої вокальні здібності у виконанні української народної пісні. Вокалісти, які виступали у номінації «естрадна пісня», мали виконати два твори: твір українського композитора в сучасній обробці та естрадний твір зарубіжного автора. 

А оцінювало талановитих вокалістів справедливе журі у складі доктора мистецтвознавства, професора Тетяни Мартинюк, кандидата мистецтвознавства, доцента Анатолія Мартинюка, Заслужених працівників культури України, доцентів кафедри мистецьких дисциплін Миколи Колоса та Миколи Губаря, кандидатів педагогічних наук Лариси Кожевнікової та Людмили Кондратової, старших викладачів кафедри мистецьких дисциплін Олени Ткаченко, Антоніни Карпенко і Алли Захарченко

Конкурс проходив на високому творчому та професійному рівні. При виконанні музичних творів журі враховувало змістовність, технічну досконалість, сценічну культуру виконання, артистизм конкурсантів. А глядачі щирими та бурхливими оплесками підтримували юних співаків, адже вони подарували глядачам незабутні хвилини спілкування з мистецтвом. 

За підсумками конкурсу у номінації «народна пісня» перемогу отримали: 

І місце – Софія Мащенко (Канівський коледж культури і мистецтв); 

ІІ місце – Віталій Білан (Бердичівський педагогічний коледж), Анастасія Рибарук та Дарина Шаблевська (Київська ДМШ № 23);

ІІІ місце – Вікторія Лоцька (Бердичівський педагогічний коледж), Валентина Мусієнко і Вероніка Семенюк (Київська ДМШ № 23).

У номінації «естрадна пісня» місця були розподілені таким чином:

І місце – Катерина Калитенко (Богуславський гуманітарний коледж), Анна Ляч (Переяслав-Хмельницька ЗОШ № 7); 

ІІ місце – Андрій Бондаренко (Богуславський гуманітарний коледж), Марина Матусова (Березанський центр дитячої та юнацької творчості «Надія»); 

ІІІ місце – Василина Євменова (Канівський коледж культури і мистецтв), Тетяна Тимошенко (Богуславський гуманітарний коледж), Даниїл Дрок (Петрівська школа мистецтв, Києво-Святошинський район). 

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та подарунками, а їхні керівники – подяками. 

Слід зазначити, що за роки існування конкурсу «Весняні наспіви – 2016» деякі вже колишні його учасники нині є студентами нашого вишу, удосконалюють свою майстерність та завойовують призові місця на інших Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Надзвичайно приємно, що на VII Всеукраїнський вокальний конкурс «Весняні наспіви – 2016» привезли своїх вихованців колишні студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, а нині шановані вчителі шкіл та викладачі коледжів.

Тож щиро вітаємо переможців конкурсу «Весняні наспіви – 2016», бажаємо успіхів у навчанні, творчого натхнення, нових перемог та здобутків.  

Ольга Науменко, 

фахівець редакційно-видавничого відділу  університету

Фотозвіт

 

 

 

 

Читати 495 разів