^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

На сайте nachodki.ru можно купить фонари
Середа, 23 березня 2016 16:15

Програма культурно-мистецького проекту "Золоті обереги вічності"

Автор 

Міністерство освіти і науки України

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав – Хмельницький 

державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Національна музична академія України імені П. Чайковського

Київський університет імені Бориса Грінченка

Дніпропетровська консерваторія імені М. Глінки

Асоціація центрів і клубів Юнеско Республіки Молдова

Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» НАПН України

 

 

 

ПРОГРАМА

 

 

Культурно – мистецького проекту

 

«Золоті обереги вічності»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 березня 2016р.

Переяслав – Хмельницький – 2016 

 

 

 

Організаційний комітет

 

     Коцур Віктор Петрович – доктор історичних наук, професор, академік НАПН України, ректор ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» - голова оргкомітету

    Ігнатенко Наталія Вікторівна  -  кандидат педагогічних наук, професор,  декан педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» - співголова оргкомітету 

     Мартинюк Тетяна Володимирівна - доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 

Члени організаційного комітету

   Мартинюк Анатолій Кирилович – кандидат мистецтвознавства, доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 

   Кондратова Людмила Григорівна – кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

 Ткаченко Олена Миколаївна - кандидат педагогічних наук, старший викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

  Губар Микола Григорович - доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» , заслужений працівник культури України

  Ляшко Микола Павлович - кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» 

   Колос Микола Григорович- доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» , заслужений працівник культури України

     Захарченко Алла Василівна - старший викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

   Карпенко Антоніна Петрівна - старший викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

    Паламарчук Валентин Миколайович - викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

   Смірнова Оксана Олексіївна - кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

  Носаченко Тетяна Борисівна - кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

  Стрілець Ольга Володимирівна - кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

   Рубан Інна Володимирівна - викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»    

   Шокірова Заріна Рустамівна - викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»    

   Шпитальова Олена Вадимівна - викладач  кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»    

    Волківський Микола Володимирович – заступник декана педагогічного факультету     з навчальної роботи ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

    Васенко Валентина Василівна - кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

    Форастюк Тетяна Вікторівна - кандидат педагогічних наук, доцент  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

    Федорченко Галина Миколаївна - кандидат педагогічних наук, доцент  ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

     Стеценко Володимир Іванович – викладач кафедри педагогіки та методики початкового навчання ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

     Іващенко Андрій Володимирович - кандидат педагогічних наук, начальник соціально – гуманітарного відділу ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

      Бочаріна Наталія Олексіївна - кандидат психологічних наук, доцент практичної психології ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

    Кузьменко Тетяна Миколаївна – викладач кафедри  практичної психології ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Програма

 

      Вітальне слово     Коцура Віктора Петровича - доктора історичних наук, професора, академіка НАПН України, ректора ДВНЗ «Переяслав – Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» - голови оргкомітету

      Вітальне слово    Ігнатенко Наталії Вікторівни – кандидата педагогічних наук, професора, декана педагогічного факультету ДВНЗ «Переяслав – Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» - співголови оргкомітету

      Вітальне слово   Демиденка Олександра Степановича – поета, члена Національної спілки письменників України.  

 

I.   Хор  педагогічного факультету.

    Художній керівник і диригент, кандидат мистецтвознавства, доцент – Мартинюк Анатолій Кирилович 

    Концертмейстер – Лауреат Міжнародного музичного фестивалю – Захарець Ольга Андріївна

   1. Микола Лисенко «Пливе човен»

   2. Петер Теодорович, вірші Григорія Вієру «Melancolie»

   3. Станіслав Городинський « Сім’я і родина. Край.»

ІІ.  Андрієць Дмитро – Лауреат Міжнародних фестивалів

  1. Микола Куценко, Вадим Гриценко «Благослови»

  2. Микола Куценко, Григорій Заброда «Не гасніть зорі»

  3. Микола Куценко, Олександр Демиденко «Запитай у спогадів про літо»

 

Київський коледж  культури і мистецтв

I. Варгун Анна -  викладач, Лауреат Міжнародного конкурсу, 

1. Леопольд Ященко «Ой летіли гуси».

2. Ігор Шамо, Юрій Луценко «Дніпровський вальс».

Партію фортепіано виконує Швець Вікторія - концертмейстер Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, Лауреат Міжнародного конкурсу

 

Київський університет імені Бориса Грінченка

Лабінцева Лариса Павлівна – кандидат педагогічних наук , доцент, керівник делегації 

I. Селезньов Михайло – викладач,  вокал.

    1. М. Лисенко, І. Франко «Безмежнеє поле»

    2. І.Шамо, Д. Луценко «Києве мій»

 

II. Лабінцева Лариса - фортепіано

     1. Ф. Шопен. Вальс № 7

     2. О. Нижанківський « Коломийка»

 

III. Харіна Тетяна – викладач, скрипка

     1. Ю. Щуровський. Романс.

     2. А. Вівальді. Пори року. Літо (Шторм)

 

IV. Харіна Тетяна – викладач, вокал.

     1. Г.Манчіні, Дж. Мерсер Moon river з кінофільму «Завтра у Тіффані»

     2. Пісня Злати Огневич «Пристрасть»

 

 

 

ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

1. Захарець Ольга – Лауреат Міжнародного фестивалю: 

   -  Ф. Шопен Етюд № 24 ор. 25 № 12 

  - М. Римський – Корсаков «Полёт шмеля» в джазовій обробці              

    М. Віленського.

2. Ланцова Анастасія (викл. Захарченко А. В.), студента ІVкурсу, Лауреат Всеукраїнського конкурсу.

  Григорій Майборода,  Андрій Малишко «Запливай же, роженько весела» 

3. Нестеренко Юлія (викл. Захарченко А. В.), студентка ІІ курсу, Лауреат Всеукраїнського конкурсу.

   Руслан Квінта,  Євгена Петровича «Моя любов»  

4. Онопрієнко Олександр - Лауреат Міжнародного фестивалю:

 - Олег Вінник «Надкусили місяць зорі»

- Олег Вінник «Вовчиця»

    

         НЦК « Зустріч». Викладач Александрова Наталія 

1. Музика Анатолія Швидко, вірші Олександра Демиденка « То не любов»

 

Дніпропетровська консерваторія імені Михайла Глінки

Керівник делегації декан музичного факультету, кандидат мистецтвознавства, доцент Лисенко Яніна Олегівна.

I. Лоза Сергій (викладач Гопка О. В.) – студент I курсу спеціалізації «Академічний спів» музичного факультету, Лауреат 

Міжнародного фестивалю

1. Дж. Мейербер    Арія Нелюско з опери ,,Африканка"

2.  Карабиць ,,Дніпра жива вода"

IІ. Слюсаренко Олександра (викладач Кочетков В. Є.) – студентка III курсу спеціалізації «Естрадний спів» музичного училища, Лауреат 

Міжнародного фестивалю

1. Олег Харітонов ,,Я відпускаю журавля,,

2.  Jessi J. Mamme knows best

3. Trask And I am telling you

IІІ. Расторгуєва Анастасія (викладач Гопка О. В.) – студентка III курсу спеціалізації «Академічний спів» музичного факультету, Лауреат 

Міжнародного фестивалю

1. Т. Дворжан Арія Русалки з опери  «Русалка»

2. Ц. Кюї ,,Сожженное письмо"

IV. Яблокова Катерина (викладач Гопка В. О.) – студентка III курсу спеціалізації «Академічний спів» музичного факультету, Лауреат 

Міжнародного фестивалю

1. Дж. Верді Арія Амелії з опери  «Бал – маскарад»

2. Укр. народ. пісня  «Висока верба»

V. Безносюк Поліна (викладач Кочетков В. Є.) – студентка II курсу спеціалізації «Естрадний спів» музичного училища, Лауреат 

Міжнародного фестивалю

1. Катерина Бойко «Земле, моя»

2. Cy Coleman  «Big spender»

 

 

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

I.   Аліксійчук  Ярослав  – студент I курсу, Лауреат Міжнародного фестивалю  – бандура.

1. Я. Аліксійчук «Ніч в пустелі».

2. Роман Гриньків «Пісня вітру».

3.Сергій Баштан. Інструментальна обробка пісні М. Лисенка «Без тебе, Олесю».

II. Малик Олег – студент II курсу, Малик Катерина – студентка II курсу, Лауреати Міжнародного фестивалю.

1. Микола Куценко, Олександр Демиденко «На війні як на війні».

Виконують Олег і Катерина Малик.

2.Микола Куценко, Олександр Демиденко «Дорога до мами». Виконує Олег Малик.

 

Учасники і гості

 

I.  м.Київ

1.Демиденко Олександр Степанович – поет , член Національної спілки письменників України.

2. Куценко Микола Данилович – композитор , диригент.

3. Андрієць Дмитро – співак.

4. Погрібна Ірина.

II. Київський коледж культури і мистецтв.

1. Варгун Анна – викладач, співачка.

III. Київський університет імені Бориса Грінченка.

1. Лабінцева Лариса Павлівна – кандидат педагогічних наук , доцент, керівник делегації 

2. Селезньов Михайло – викладач , вокал.

3. Харіна Тетяна – викладач, скрипка,вокал.

IV. ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

1. Захарець Ольга – концертмейстер.

2. Ланцова Анастасія - студента ІVкурсу.

3. Нестеренко Юлія - студентка ІІ курсу.

4. Онопрієнко Олександр – співак,випускник університету.

V. м. Переяслав – Хмельницький 

1. Александрова Наталія – викладач співу( НЦК «Зустріч»)

2. Швидко Анатолій – автор пісенних творів.

VI. Дніпропетровська консерваторія імені Михайла Глінки

1. Лисенко Яніна Олегівна – кандидат мистецтвознавства, доцент, декан музичного факультету ( керівник делегації)

2. Лоза Сергій– студент I курсу.

3. Слюсаренко Олександра – студентка III курсу.

4. Расторгуєва Анастасія – студентка III курсу.

5. Яблокова Катерина– студентка III курсу.

6. Безносюк Поліна– студентка II курсу.

VII. Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

1. Аліксійчук  Ярослав  – студент I курсу.

2. Малик Олег – студент II курсу.

3. Малик Катерина – студентка II курсу.

4. Швець Вікторія – концертмейстер.

 

 

 

Читати 585 разів