Середа, 16 березня 2016 18:31

Творча зустріч з Ольгою Янушкевич

25 лютого 2016 року кафедра мистецьких дисциплін і методик навчання приймала гостей. Це були відома подільська композиторка Ольга Янушкевич та викладач вокалу Вінницького училища культури і мистецтв Світлана Леонтьєва.

Наші гості вперше приїхали до Переяслава-Хмельницького, тому їм було надзвичайно цікаво познайомитися із визначними історичними місцями  нашого міста. Але основною метою їх приїзду було творче спілкування із студентами  - майбутніми вчителями музичного мистецтва, викладачами та  вчителями міста.

Ольга Янушкевич - композитор, в доробку якої близько 500 творів різних жанрів – дитячі пісні, романси, твори для ансамблю, інструментальна музика. Значна кількість її пісень використані в програмі «Музичне мистецтво» для загальноосвітньої школи.

Програма зустрічі була насичена і надзвичайно цікава, бо стала своєрідною презентацією різнобарвної музичної творчості Ольги Янушкевич.  Присутні в залі студенти, вчителі, викладачі почули уже відомі дитячі пісні композитора. Проте були і справжні відкриття. Це знайомство з новими піснями для школярів різного віку, що входять до нових аудіозаписів Ольги Янушкевич, і щемлива лірика романсів у виконанні Світлани Леонтьєвої, і зразки різних вокально-хорових творів, що складають репертуар квартету «Зірниця», яким керує наша знаменита гостя.

Атмосфера зустрічі була надзвичайно теплою, емоційною, щирою, бо, навіть студенти сп. «Практична психологія», які завітали разом із своїми викладачами, були захоплені яскравою енергетикою Ольги Янушкевич.

Пані Ольга привезла із собою нотні збірки та нові диски із записами своїх пісень, що можуть бути використані в практичній діяльності і студентів, і викладачів.

В особистому спілкуванні Ольги Янушкевич та Світлани Леонтьєвої із викладачами кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання наші гості висловили бажання знову завітати до нас уже із своїм колективом – квартетом «Зірниця» з метою творчого спілкування  із нашими колективами, збагачення репертуару та більш близького знайомства  із нашим чудовим містом.