Середа, 16 грудня 2015 12:10

У вирі казки

10 грудня 2015 р. у Переяслав-Хмельницькій ЗОШ I ступенів №6 відбулися семінари-практикуми для дітей початкової школи в рамках вивчення курсу «Основи сценічного й екранного мистецтва»

Студенти 3 курсу,групи ПО-31,педагогічного факультету  перенесли дітей у світ улюблених казок, у світ чудового письменника  та казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Однією із вистав , котру діти побачили першою був «Парад героїв Ганса Крістіана Андерсена». У ній зустрілися герої різних казок, а саме – Дюймовочка,Гидке Каченя, Кай і Герда, Олов’яний Солдатик та Принцеса на горошині. Діти із задоволенням взяли участь у запропонованій автором вікторині, різноманітних конкурсах,танцювали та насолоджувалися дійством. Кожен казковий персонаж зумів зацікавити та розвеселити дітлахів.

Після закінчення «параду» діти відправилися до палацу Снігової Королеви, рятувати Кая. Разом із Гердою вони подолали шлях, сповнений різноманітних пригод та випробувань , які чекали  їх на кожному кроці. По дорозі вони зустріли Стару Чарівницю, яка хотіла залишити Герду в себе, подружилися з Маленькою Розбійницею, яка подарувала їй свого оленя,щоб вона могла дістатися до палацу Снігової Королеви. Маленька Герда відшукала зачарованого Кая та силою своєї любові подолала чари злої королеви й врятувала свого друга.

Та й на цьому казка не закінчилася, кожній дитині ми подарували чудові сувеніри, створені своїми руками. Щирі посмішки,бурхливі оплески й слова подяки від дітей та вчителів можуть свідчити  лише про те, що їм дуже сподобався та запам’ятався цей незвичайний і казковий день.