Середа, 16 грудня 2015 11:24

Міжнародна студентська конференція у стінах університету

Із 13 по 15 листопада в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулася ІV Міжнародна студентська конференція «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти».

Гостей конференції вітали ректор університету Віктор Петрович  Коцур, заступник міського голови Валентина Губенко та президент Національного студентського союзу Юрій Темофійчук.

У рамках конференції студентські лідери обговорили актуальні проблеми студентського самоврядування та можливі шляхи їх розв’язання, обмінялися досвідом, домовилися про поглиблення співпраці між громадськими організаціями, органами студентського самоврядування та первинними профспілковими організаціями вищих навчальних закладів України. Участь у конференції приймали педагогічні, аграрні університети та коледжі нашої країни. На конференції були представлені статті студентів із Росії ,Грузії та Польщі. Студентами нашого університету було представлено 4 статті на  тему : «Захист прав студентів та поліпшення освіти в Україні».

Для гостей було організовано екскурсію університетом, тренінги, лекції. Підготовлено культурну програму; екскурсії містом, національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

Конференція дала можливість молоді показати свої здібності, інтелект та наукові розробки, поділитися своїм баченням майбутнього та ідеями його розвитку. Але, мабуть, найголовніше те, що всі без винятку відчули радість позитивного спілкування й отримали можливість знайти нових друзів!