Субота, 12 грудня 2015 11:34

Звіт вистави ПО-32

3 грудня 2015 року в загальноосвітній школі І ступенів №6 відбулося свято казки. Студенти рупи ПО-32, педагогічного факультету показали учням дві чудові міні-п’єси, подарувавши радість та казкову атмосферу всім присутнім.

Першою діти побачили міні-п’єсу «На казковій галявині». У цій зустрілися герої з різних казок. Тут і Незнайко, і Червона Шапочка, і Кощій Безсмертний, і багато інших. Кожен персонаж зумів зацікавити маленького глядача. Діти дружньо та вміло розгадували загадки, брали участь у конкурсах, танцювали й просто насолоджувалися дійством.

після закінченню першої міні-п’єси дітей закрутило у вирі подій повчальної казки «Колобок на новий лад». Кожному з героїв казки припало до душі нове амплуа та важлива місія – навчити маленького глядача правилам дорожнього руху, пожежної безпеки та ін. Діти уважно слухали кожного персонажа, а по закінченню відповідали на всі їхні запитання.

Та й на цьому казка для дітей не закінчилася, кожному учню ми подарували повітряну кульку та можливість отримати малюнок від казкового героя.Дітям сподобався цей день, про це можуть свідчити яскраві посмішки на їх обличчях та бурхливі обговорення казок.