Вівторок, 27 жовтня 2015 17:27

Ми – лауреати першого ступеня…

20–22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015».

Уже вкотре збирає жовтень до столиці України педагогів, студентів з усього світу на Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». До уваги відвідувачів Сьомого Міжнародного форуму кращі здобутки сучасної педагогічної науки. Масштабний комплексний захід дав змогу викладачам та  студентам, дізнатися про інноваційну діяльність національних та закордонних навчальних закладів, на власні очі побачити експозиції найвідоміших у світі вишів, що представляють інноваційні досягнення в галузі освіти

Варто зазначити, що серед 77 провідних вищих навчальних закладів, наукових установ, 22 закордонних навчальних закладів та міжнародних агенцій, був гідно представлений наш університет ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький Державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», завдячуючи  ректору, доктору  історичних наук, професору, дійсному академіку НАПН України, Коцуру Віктору Петровичу

Педагогічний факультет, декан –  к. п. н. професор Ігнатенко Наталія Вікторівна, педагогічний колектив кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання зі студентами спеціальності «Образотворче мистецтво» під керівництвом майстрині декоративно-прикладного мистецтва, к. п. н., доцента – Смірнової Оксани Олексіївни, а також к. п. н., доцент – Носаченко Тетяна Борисівна та викладачі Шпитальова Олена, Шокірова Заріна представили вуз у номінації  «Інновації у діяльності закладів освіти з підтримки молодих науковців, талановитих студентів, учнів» за тематикою «КУЛЬТУРОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ ТАЛАНОВИТОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ У ВНЗ ЗАСОБАМИ ДЕКОРАТИВНОЇ ТВОРЧОСТІ», де й стали лауреатами першого ступеня.

Програма форуму передбачала проведення конференцій, семінарів, презентацій, наукових досягнень у різноманітних номінаціях та майстер-класів.

До речі, форма майстер-класу, яку провели викладачі та студенти педагогічного факультету, спеціальність «Образотворче мистецтво», викликала непідробний інтерес у відвідувачів виставки.

Кожен, хто став його учасникам отримав не лише позитивні емоції, радість від творення та пізнання нового, а й отримав рекомендації з інноваційних методів та прийомів популяризації образотворчого та прикладного мистецтв. Нас переповнювало відчуття гордості за вдало проведений захід, за гідно представлену рідну «Альма-Матер».

Завдяки форуму Наші студенти  мали змогу не лише поповнити багаж власних знань з інновацій в освітянській системі, а й мали змогу поспілкуватися зі студентами інших вузів, у тому числі й міжнародних, придбати методичну, педагогічну літературу, а й розповісти про наш рідний заклад, презентувати кращі досягнення викладачів Переяслав-Хмельницького університету в галузі інноваційної освіти.

Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» тривав із 20 по 22 жовтня. Серед його відвідувачів були й школярі-старшокласники. Маємо надію, що праця викладачів та студентів нашого вузу у створенні експозиції та проведенні майстер-класів – не марна, бо багатьох потенційних абітурієнтів зацікавили інноваційні форми роботи нашого університету.

З огляду на позитивні відгуки відвідувачів сподіваємося що вони обов’язково стануть до лав студенів саме нашого вузу.

Автор фото та статті

Студентка педагогічного факультету