Четвер, 22 жовтня 2015 16:16

ІІ Всеукраїнський науково-практичний Інтернет-семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ ВИКОНАВСЬКИХ ДИСЦИПЛІН У ПЕДАГОГІЧНОМУ ВУЗІ»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ

ДВНЗ «ПЕРЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ»

запрошують  узяти участь у

ІІ Всеукраїнському науково-практичному  Інтернет-семінарі

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ ВИКОНАВСЬКИХ ДИСЦИПЛІН У ПЕДАГОГІЧНОМУ ВУЗІ»

який відбудеться 19-20 листопада 2015 р.

на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

МЕТА  СЕМІНАРУ

-         обговорення актуальних проблем професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва, студентів музично-педагогічного профілю, з’ясування актуальних науково-методичних засад викладання виконавських дисциплін та відповідної підготовки майбутніх фахівців-освітян, створення науково-методичних рекомендацій щодо здійснення професійної підготовки студентів музично-педагогічного профілю до практичної діяльності в освітній галузі «Мистецтво».

Наукові напрями роботи семінару:

1.     Актуальні психолого-педагогічні проблеми виконавської підготовки студентів музично-педагогічного профілю.

2.      Методичні складові професійної підготовки студентів – майбутніх вчителів музичного мистецтва до виконавської діяльності.

3.      Сучасні педагогічні підходи до трактування та інтерпретації  інструментальних творів різної форми.

4.     Удосконалення виконавських умінь та навичок у подальшій викладацькій діяльності.

5.     Сучасні авторські методики викладання виконавських дисциплін у середній та вищій педагогічній школі (основний музичний інструмент, хоровий клас, постановка голосу).

До участі в семінарі запрошуються педагогічні  працівники:

вчителі мистецьких дисциплін загальноосвітніх навчальних закладів, викладачі мистецьких дисциплін педагогічних коледжів, викладачі мистецьких дисциплін педагогічних вищих навчальних закладів, методисти та викладачі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, завідувачі кабінетами (зав. кафедрами, зав.відділами) мистецької освіти, старші наукові співробітники відділів (лабораторій) науково-дослідних інститутів.

Форми участі в семінарі:

-          виступ, доповідь, урок (у відеофайлах), презентація або стендовадоповідь,

-          тези,стаття.

Умови участі у семінарі:участьв інтернет-онлайн форматі (заочна участь), обговорення –упостерному  режимі.

Організаційний внесок – 80 грв.здійснювати через поповнення картки Приватбанку 4731 2171 0638 8091 (Мартинюк Тетяна Володимирівна).

Статті (8-12 сторінок),  тези,  відео-виступи, відео-уроки (формат AVI, mp4)  та матеріали  для  постерного обговорення з ксерокопією про сплату організаційного внеску просимо надсилати до 17 листопада 2015 рокуна адресу: art.konferenz@ukr.net

Учасники семінару, виступи яких будуть розміщені на сайті університеті http://phdpu.edu.ua/

отримають електронною поштою програму та  сертифікати учасників.

Матеріали семінару будуть розміщені до 30 листопада на сайті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди» http://phdpu.edu.ua/ (з посиланням на конференцію)  та на блозі семінару: http://mustez-konferenz – 2015. blogspot.com

Обговорення питань семінару відбудеться у режимі форуму 19-20 листопада 2015 року.

Робочі мови семінару - українська, російська, англійська.

Заявку на участь у семінарі просимо надіслати за електронною адресою: art.konferenz@ukr.net до 17 листопада або зареєструватися за телефоном: 093-168-57-34 Чорнобай Світлана Володимирівна

Контактні дані для зв’язку з організаторами семінару:

моб. 093-119-94-65 Захарченко Алла Василівна,

моб. 063-529-93-04 Урупа Людмила Миколаївна.

Вимоги до оформлення тез і статей:

Статті подаються  у текстовому редакторі Microsoft Word, формат A-4, шрифт Times New Roman, інтервал між рядками – 1,5, кегль 14, поля: 2 см; абзац – відступ – 1,25. Список джерел оформляти згідно сучасних вимог. Посилання здійснюються у вигляді [1, с. 5].

Структура статті: індекс УДК; ім’я та прізвище автора, місто; назва статті (великими літерами, напівжирним шрифтом); постановка наукової проблеми та її значення; аналіз останніх досліджень; мета статті; виклад основного матеріалу; висновки; список використаних джерел; відомості про автора (прізвище, ім’я та по-батькові, посада, місце праці, вчений ступінь, наукове звання, адреса), телефони, e-mаil.