^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

На сайте nachodki.ru можно купить фонари
Понеділок, 05 лютого 2018 12:55

Різдвяні мотиви

Автор 

Відкрилася виставка студентів педагогічного факультету «Різдвяні мотиви» з використанням техніки фітодизайн

Фітодизайн – це цілеспрямоване науково обґрунтоване введення рослин в дизайн інтер'єру  і оформлення інших приміщень з урахуванням їхньої біологічної сумісності, екологічних особливостей, здатності до поліпшення якості повітря в приміщенні. 

Фітодизайном також називають практику створення рослинних композицій для оформлення інтер'єрів, практику озеленення приміщень і створення зимових садів.

Метою фітодизайну є вивчення основних законів композиції і їх використання при створенні декоративних витворів з рослинних елементів.

 В 316 аудиторії Переяслав-Хмельницького педагогічного вишу імені Григорія Сковороди експонується виставка «Різдвяні мотиви»  з використанням техніки фітодизайну. Студенти групи ОМ-21 –  Катерина Соснина, Вікторія Спіжова, Вікторія Сидорина, Вікторія Ільченко у своїх роботах  підкреслили всю красу природніх кольорів, пластику рослинних елементів та їх неповторність.  Композиції «Ангел» та «Різдвяні віночки» створюють дійсно святковий  настрій.  В своїх роботах студенти використали кору дерева, гілочки, солому, сушену траву, шишки, жолуді тощо. 

Керівником виставки є викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Шпитальова Олена Вадимівна

Виставка експонуватиметься до кінця січня. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку. 

Інформацію надала Ольга Стрілець

 

 

Читати 116 разів