Вівторок, 12 грудня 2017 15:38

Зимові свята завітали в гості

7 грудня 2017 року ЗОШ I ст. № 6 знову зустрічала гостей, зокрема студентів 3 курсу педагогічного факультету. Вони підготували для школярів неймовірно цікаву виставу: «Зимові свята завітали в гості».

Учні зацікавлено слухали розповіді про зимові свята:  Марії, Катерини, Андрія Первозванного, Святого Миколая, Новий рік, Різдво та Меланки, відгадували загадки та декламували вірші. На згадку про візит кожен клас отримав подарунок до Нового року.

Перегляд вистави сприяв тому, що діти дізналися цікаве й нове про зимові свята, які  є популярними в Україні. Під час перегляду панувала атмосфера позитиву, радості, захоплення, інтересу. А студенти мали змогу вдосконалювати педагогічні вміння працювати з дітьми, а також реалізувати свої творчі здібності.