Четвер, 07 грудня 2017 14:16

Веселі старти

23 листопада 2017 року на базі ЗОШ І ст. № 6 студентами 3 курсу педагогічного факультету, проведено  щорічне театралізоване дійство, яке є практичним результатом вивчення курсу „Онови сценічного й еранного видів мистецва”. Його вже з нетерпінням чекали молодші школярі. Цього разу це були театралізовані веселі старти для учнів 4-х класів.

«Казкові веселі старти»  подарували всім гарний настрій, сприяли зміцненню здоров’я та потішили переможців солодкими нагородами. А студенти, завдячуючи своєму викладачу Молчановій В.В.,  отримали незабутній практичний досвід творчої роботи в школі, мали змогу розкрити свій талант та акторські здібності, опанувати методику сценічної роботи в початковій школі.