Субота, 17 червня 2017 13:20

Діти – ангели миру

1 червня 2017 року на центральній площі міста відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. Свято супроводжувалося акцією «Діти – ангели миру», яку організували викладачі кафедри ПТМПО. Учасниками акції стали школярі міста та студенти 2 курсу педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта», які в цей час проходили практику в пришкільних таборах м. Переяслава-Хмельницького. Зусиллями та стараннями школярів та студентів було створено виставку зі скульптур ангелів, які нагадали всім присутнім про найбільшу цінність у світі – людське життя.

Після завершення свята ангели миру вирушили в подорож – стежкою миру й добра до дітей дружнього міста Маріуполя, яке розташоване в зоні АТО, взявши з собою листи до ровесників, написані школярами.

Сподіваємося, що ангели миру, виготовлені дитячими руками ангели миру під керівництвом наших студентів, змусили дорослих не тільки задуматися про мир, але й зробити щось заради цього.

З вітальним словом виступила викладач кафедри ПТМПО, модератор акції Молчанова В.В., яка наголосила що цю акцію присвячено темі миру. а мир завжди починається з дружби, адже не воювати треба, а дружити – сім’ями, містами, країнами.

Діти хотіли, щоб їх ми почули в усіх куточках нашої планети, а тому голосно вигукували заклик до миру: «Я за мир!!!», а епілогом над усією площею прозвучав однойменний вірш:

Я за мир. Я за вільну країну!

Я за те, щоб тюльпани цвіли.

Я за мир! 3а мою Україну

Я не хочу дощі щоб лили.

Я...за мир. Проти бійок кривавих,

Проти сліз українських жінок.

Я за мир – блиск полів золотавих,

За простий український вінок.

Я за мир! Адже бійки цікаві

Лиш для тих, хто жадає війни!

Я за мир, за усмішки ласкаві.

Я за тих, хто співає пісні!

Я за мир,  мир на світі усьому

Я не хочу жалю і страждань.

Я за мир. Я не хочу розлому –

Ось одне із дитячих бажань.

Я за мир! Хочу миру в країні,

Хочу сонця барвисті стрічки.

Я за мир! Щоб збувалися мрії!

Я не хочу палити свічки...