Понеділок, 06 лютого 2017 20:34

Майстер-клас з виготовлення листівки

26 січня 2017 р. у Меморіальному музеї Г.С. Сковороди відбувся майстер-клас із виготовлення листівки "Без бажання все важке, навіть найлегше...", яким Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав" розпочав цикл заходів по відзначенню 295-річниці з дня народження видатного філософа-просвітителя Григорія Сковороди. Майстер-клас проведено Ольгою Стрілець, викладачем ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди"

January 26, 2017 in the GS Memorial Museum Pans master-class on making postcards "Without wishing all heavy, even the easiest ..." that National Historical-Ethnographic Reserve "Pereyaslav" launched a series of measures to mark the 295 anniversary of the birth of philosopher and educator Gregory Pans. Master Class conducted by Olga Sagittarius, teacher SHEE "Seville State Pedagogical University. Gregory Pans"