П'ятниця, 06 січня 2017 17:21

Семінар-практикум для студентів

Семінар-практикум для студентів «Ввічливість починається з тебе»

«Ввічливість починається з тебе» - саме керуючись таким девізом на педагогічному факультеті, у рамках вивчення курсу «Основи сценічного та екранного видів мистецтва», було проведено семінар-практикум для студентів 3 курсу педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта». Студенти зі своїм керівником Молчановою Вікторією Василівною, яка є викладачем кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти, підготували для учнів початкових класів незабутню подорож до «Королівства Ввічливості», інтерактивну виставу «Естетики чудовий світ», а також театралізоване дійство «Казка в гості завітала», які презентували в ЗОШ І ст. №6. Метою цього заходу було розширити уявлення дітей про красу та поглибити знання про прекрасне. Цінним є те, що студенти отримали неоціненний та незабутній педагогічний досвід.

«Ніколи не бачила себе актором, але думаю, що я вдало перевтілилася у  свій образ і змогла донести до дітей щось корисне та повчальне. Саме це і є той результат, якого ми хотіли досягти. Щирі емоції дітей – головне для нас» - поділилася своїми враженнями студентка 3 курсу Павленко Наталія.

Прем'єра міні-вистав, на думку присутніх, була на високому рівні, бо до цього заходу студенти готувалися заздалегідь і дуже відповідально. Святково прикрашений зал, позитивна атмосфера, веселий сміх дітей – усе це відтворило справжню казкову атмосферу. Діти з радістю брали участь у різних конкурсах, запропонованих дивовижними музами та казковими героями. Учні  активно декламували вірші, дивували танцювальними та пісенними талантами, захоплювали грою на музичних інструментах, показували свою ерудованість. Юні глядачі із захопленням слідкували за пригодами героїв улюблених казок,  мали змогу погратися  з ними, узяти участь у конкурсах. Кожен учень за активність у заходах отримав подарунок. А найбільшою подякою для студентів стали усмішки дітей.