^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Авто и видеорегистраторы продаются здесь

Адміністрація

Friday, 23 October 2015 14:23

Нагороди 2015

Written by

Friday, 23 October 2015 14:18

Нагороди 2014

Written by

 

 

 

Friday, 23 October 2015 13:22

Студентське самоврядування

Written by

Студентське самоврядування педагогічного факультету Державного вищого навчального закладу  «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» - це  самостійна діяльність щодо реалізації функцій управління факультетом, що здійснюється  студентами  у відповідності з метою та завданнями, що стоять перед студентськими колективами.         

                                                       

      Діяльність студентської ради педагогічного  факультету базується на Конституції України,  Статуті університету,  Положенні  про органи студентського самоврядування університету.

    До складу  студентської ради факультету входять:  голова студентської ради , його секретар та 7 заступників  відділів факультету .

Більше 2 років працює виконавчий комітет студентської ради факультету, який складається з відділів:

-спортивний;

-навчально-науковий;

-культурно-масовий;

-інформаційний;

-туристичний;

-волонтерський;

-організаційний;

Вибори голови студентської ради проходять на основі загального, прямого виборчого права, шляхом  таємного голосування. Право голосу на виборах голови мають студенти 1-4 курсів денної та контрактної форми  навчання.

Крім основного завдання, яким займається  студентська рада, а саме – захист прав усіх студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», вона організовує різні проекти, які  відповідають основним завданням  та тематиці відповідного відділу виконавчого комітету.

Інформаційний відділ

Інформаційним відділом студентської ради  педагогічного факультету були створені нові  та вдосконалені минулі інформаційні ресурси, а саме:

-створено сайт педагогічного факультету, де розміщено інформацію, що стосується  діяльності студентської ради та університету загалом;

-створені інформаційні довідники , де розміщена вся інформація, що стосується навчання в університеті , відпочинку та  проживання в місті. 

-відділом проводиться постійне поширення футболок та толстовок з факультетською та університетською символікою, а також анкетування серед студентів, на такими питаннями  як : рівень  викладання, нестатутні стосунки серед працівників університету та студентів, свої побажання і т.п. Питання, пропозиції щодо вдосконалення навчального процесу  змінюються відповідно до мети  проведення анкетування.

А також  в інформаційному  відділі працюють студенти, членами відділу створюють  афіші до факультетських заходів, фотографують у процесі проведення всіх  заходів студентської  ради, пишуть статті, займаються пошуком нової інформації тощо. 

Культурно-масовий та Організаційний відділи

Щоб студентське життя в університеті було яскравішим та цікавішим потрібно організовувати різні проекти, заходи, про виконання яких подається звіт в організаційний відділ. Цей відділ більше займається організацією розважальної частини студентського життя. Заходи проводяться до якогось свята або ж за пропозиціями студентів. 

     Культурно-масовий відділ ініціював проведення таких проектів:

-  «День першокурсника»- традиційне свято студентської ради факультету, що проводиться на початку навчального року;

- «Знайомство з 1-им  курсом» - нетрадиційна зустрічі з 1-им курсом на природі з цікавою розважальною програмою;

- «Посвята першокурсників» - традиційне свято факультету, на якому кожен студент показує себе та проходить випробування, аби стати дійсним студентом педагогічного факультету;

- « Свято квітів» - щорічна виставка  квітів, на якій факультет неодноразово займав призові місця;

- « Конкурс талантів» - конкурс , у процесі проведення якого  кожен студент має змогу показати свої таланти та позмагатися за першість серед студентів факультету;

- « Сrazy foto» - конкурс фотографій серед академічних груп  факультету; 

-  « Квартирник» - просто творчі вечори;

 - «Козацький квест» - присвячений Покрові та Дню українського козацтва 14 жовтня. 

Окрім заходів, що перераховані  вище, студенти факультету активно беруть участь у загальноуніверситетських заходах, таких як «Шедеври української кухні», «Дебют першокурсника», «Лідерський бал», «Halloween», «Битва гуртожитків», «Хостел паті», «День закоханих», « Міцний горішок», « Міс Весна», «Speed dating», «День студентського самоврядування ДВНЗ «Переяслав – Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»». 

Спортивний відділ

Спортивним відділом проводяться різноманітні спортивні заходи: змагання, турніри, конкурси, квести  тощо. Керівники цього  відділу беруть активну участь у  створенні різноманітних спортивних заходів на рівні університету, міста та області. 

Факультет неодноразово допомагав в організації таких спортивних заходів:

Легкоатлетичний пробіг, присвячений  пам’яті героя України Михайла Івановича Сікорського

Змагання  зі «Street workout»

Змагання з волейболу між гуртожитками

Змагання з настільного тенісу

«Нічний футбол»

 

        Волонтерський відділ

     Метою діяльності волонтерського відділу є реалізація на території університету та міста заходів, благодійних акцій, поїздок,  спрямованих на допомогу потребуючим, на охорону навколишнього природного середовища.

Відділом неодноразово були організовані поїздки в дитячі будинки, проведення акції «Кохайтесь, чорноброві, та не з москалями», поїздки в будинки престарілих, благодійний збір макулатури, «Благодійні побачення», збір коштів та речей, продуктів для учасників АТО, проведення екологічних акцій. 

 

Туристичний відділ

   Діяльність цього  відділу студентської ради факультету полягає в тому, що  в процесі співпраці зі  студентською радою університету, надається  можливість студентам відвідувати  концерти відомих українських  виконавців, подорожувати Україною  та брати участь у  програмах обміну студентами між містами України.

   Відділ зовнішніх зв’язків

    Цей  відділ тісно співпрацює зі студентською радою університету, адже створений  для того, щоб постійно підтримувати зв’язки з органами студентського  самоврядування інших університетів України та закордонних навчальних закладів

Навчально-науковий відділ

Завданням цього відділу є проведення  наукових столів, сприяння студентам у навчанні, співпраця з науковим студентським товариством університету.

Завдяки тісній співпраці з іншими органами студентського самоврядування були проведені різні форуми, круглі столи, у  яких міг брати  участь кожен студент університету, заздалегідь підготовлений до теми референдуму. 

Були проведені такі заходи:

« Інтелектуальна мішень»

« Брейн – ринг»

вечори психологічно – рольової гри «Мафія»

« Вуличні театри»

Стажування в міській раді, у  районній державній адміністрації міста. 

До того ж  проводяться різноманітні тренінги та наукові конференції. Також студенти нашого факультету беруть участь у різних міжнародних конкурсах, де неодноразово займали призові місця.