^Нагору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Купить авторегистраторы и видеорегистраторы можно на nachodki.ru

Про факультет

 Декан педагогічного факультету

кандидат педагогічних наук, професор

ІГНАТЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

 

 

 

Факультет готує фахівців за

освітньо-кваліфікаційними рівнями:

«бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Факультет створено 28 серпня 1986 року.

Терміни навчання для студентів денної форми на базі загальноосвітньої школи для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» — 5 (6) років, «спеціаліст» ― 5 років, «бакалавр» — 4 роки. Для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» термін навчання для студентів денної форми, що мають базову освіту з відповідної спеціальності, скорочується до двох років.

Навчальний процес на факультеті забезпечують 18 кафедр, до складу яких входить 80% викладачів із науковими ступенями та вченими званнями. У розпорядженні студентів факультету є десять навчально-методичних кабінетів, комп’ютерні класи, лабораторія педагогічних технологій початкової освіти, лабораторія образотворчого мистецтва і дизайну, школа-лабораторія. До їхніх послуг ― відділ комп’ютерних та інформаційних технологій, Інтернет-кафе, бібліотека з достатньою навчально-науковою та методичною літературою, великим переліком періодичних видань, обладнана сучасною комп’ютерною технікою, що забезпечує доступ до електронних каталогів. Підготовка спеціалістів здійснюється на високому теоретичному та методичному рівні з використанням інноваційних технологій навчання. Запроваджено кредитно-модульну систему навчання. Розробляється науково-методичне забезпечення для впровадження дистанційної форми навчання. Впроваджено модульне середовище, що сприяє організації й моніторингу самостійної роботи студентів

Факультет підтримує наукові зв’язки з лабораторією початкової освіти Інституту педагогіки АПН України, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти. Налагоджено співпрацю з Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

Наукова робота професорсько–викладацького складу, магістрантів та студентів висвітлюється в збірнику наукових праць «Школа першого ступеня: теорія і практика», затвердженого ВАК України, заснованого на факультеті в 2001році.

Студенти факультету є учасниками обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конференцій, переможцями олімпіад та дипломантами конкурсів творчих самодіяльних колективів у різних номінаціях, художніх виставок у галереї «НЕФ» Києво-Печерської лаври, президії АПН України, Інституті педагогіки АПН України та ін.

Випускники факультету продовжують навчання в аспірантурі при ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Студентське самоврядування на факультеті реалізується через департамент, профбюро та студраду гуртожитку. Студенти проживають в обладнаних гуртожитках готельного типу, що перебувають під позавідомчою охороною. Для них створено необхідну інфраструктуру. До їхніх послуг дискоклуб «Атлантика».

Наші студенти є лауреатами Міжнародного музичного фестивалю імені Машкіна, дипломантами Міжнародного музичного фестивалю, дипломантами ІІ Всеукраїнського огляду народної та аматорської творчості, учасниками заключного концерту «Великодні дзвони Київщини», дипломантами І Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Кримська весна», лауреатами Х Міжнародного фестивалю «Звенят цимбалы и гармонь» та ін.

Педагогічний факультет співпрацює з ТОВ «Колізей». Студенти нашого факультету є учасниками студентських програм міжнародного культурного обміну, освітніх програм за кордоном, проходять практику і одержують другу вищу освіту в Європі. Так упроваджуються програми: Au Pair, Work and Travel, Internship. Дистанційно навчаючись у Варшавській фінансовій академії за спеціальностями «Журналістика та суспільна комунікація», «Фінанси та облік», «Міжнародні відносини» студенти паралельно одержують диплом європейського зразка. The Swiss Business School (SBS) for Hotel and Tourism Management Education in Greece дає можливість студентам отримати Swiss Diploma of SBS College.

Використовуючи ISIC (міжнародний студентський квиток) студенти урізноманітнюють свій відпочинок, мають велику кількість пільг та знижок.

На факультеті створено літературну студію «Журавлик», працює студентський академічний хор, народний аматорський ансамбль «Троїсті музики», ансамбль сучасного народного танцю, школа графіки й дизайну, художня майстерня.

Педагогічний факультет університету, який засновано в регіоні, багатому на загальнокультурні та етнопедагогічні традиції, історичні пам’ятки культури, впроваджує та пропагує національну культуру українського народу. Традиційними стали виставки творчого доробку студентів факультету.

Ми готуємо фахівців із таких спеціальностей

 

Денна контрактна

(вартість навчання

у 2014 році (грн.))

Заочна контрактна

(вартість навчання

у 2014 році (грн.))

Початкова освіта(спеціалізації: англійська мова, практична психологія, основи інформатики, фізичне виховання)

8100

5250

Практична психологія

8500

5900

Музичне мистецтво(спеціалізація: соціальна педагогіка)

7150

4800

Образотворче мистецтво(спеціалізації: основи дизайну, моделювання одягу)

7150

4800

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО ВСТУПАТИ НА ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Наша адреса: 08401

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30,

тел. (04567) 5-36-90 – деканат

тел. (04567) 5-66-96 – приймальна комісія